Produs FS121-2UPN8-H1141
Unitate procesor monitorizare debit
Cu două ieşiri digitale pe tranzistor PNP/NPN
Număr de comandă: 100047864- Material carcasă senzor 1.4404 (316L)
- Materialul în contact cu mediul,: dependent de senzor
- Afişaj cu 4-cifre, 2-culori(roşu/verde), 12-segmente, cu posibilitate de rotire la 180°
- Grade de protecţie IP66, IP67 şi IP69K (conectate cu senzor/cablu pentru senzor)
- Ajustarea vitezei de curgere prin funcţie de programare
- 17…33 Vcc
- Contact NO/NC, ieşire PNP/NPN, IO-Link
- Conector M12 x 1
- IO-Link cu profil senzor inteligent SSP4.1.2

Caracteristici generale
| EAN | 4047101639896 |
| eCl@ss-Code (V5.1.4): | 27273190 -/- Debitmetru (neclasificat) |
| Număr tarif vamă | 85371091990 |
| Ţara de origine | DE |
| Masă | 281 g |
Date Tehnice
| Funcţie | Monitorizare debit |
| Design | Cu afişaj (senzor extern) |
| Tensiune de alimentare | 17…33 Vcc |
| Funcţie de ieşire | NC/NO programabil, PNP/NPN |
| Protocol de comunicaţie | IO-Link |
| Conexiune electrică | Conectori, M12 × 1 |
| Materialul carcasei | Oţel inoxidabil/Plastic, 1.4404 (AISI 316L)/Grilamid TR90 UV/Elastollan C 65 A 15 HPM 000/Ultramid A3X2G5 |
| Temperatura mediului | -40…+80 °C |
| Clasă de protecţie | IP66/IP67/IP69K |
| Certificări | cULus |
Accesorii de montare
|
FAM-30-PA66
Suport de montare; cheie reglabilă 24–30 mm; plachetă flotantă de etichetare 20 × 9 mm |
100018384 |
Accesorii de conectare
|
RKC4.4T-2-RSC4.4T/TEL
Cablu de extensie, conector M12 mamă, drept, 4-pini la conector M12 tată, drept, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PVC, negru; certificare cULus |
6625208 |
|
RKC4.4T-2-RSC4.4T/TXL
Cablu de extensie, conector M12 mamă, drept, 4-pini la conector M12 tată, drept, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PUR, negru; certificare cULus |
6625608 |
|
HT-WAK4-2-HT-WAS4/S2430
Cablu de extensie rezistent la temperatură înaltă, conector mamă M12, drept, 4-pini la conector tată M12, drept, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PTFE, alb |
8038668 |
|
RKH4.4-2-RSH4.4/TFG
Cablu de extensie pentru industria alimentară, conector mamă M12, drept, 4-pini la conector tată M12, drept, 4-pini; lungime cablu: 2 m, material manta: TPE, gri; certificare: Ecolab, FDA |
6933472 |
Accesorii funcţionale
|
FCST-A4-NA-H1141
Senzor de curgere pentru lichide - senzor de imersiune fără procesor de semnal integrat |
6870266 |
|
FCS-G1/2A4-NA-H1141
Senzor de curgere pentru lichide - senzor de imersiune fără procesor de semnal integrat |
6870303 |
|
FP100-300L-30-NA-H1141
Senzor de curgere pentru lichide - senzor de imersiune fără procesor de semnal integrat |
100001044 |
|
FCS-GL1/2A2-NA-H1141/A
Senzor de curgere pentru gaze - senzor de imersiune fără procesor de semnal integrat |
6870404 |
|
FCI-D10A4P-NA-H1141
Senzor de curgere pentru lichide - senzor inline fără procesor de semnal integrat |
6870629 |
|
FCI-D09A4-NA-H1141/M16
Senzor de curgere pentru lichide - senzor inline fără procesor de semnal integrat |
6870631 |

