Vânzări / Tehnic: +40 21 230.05.94 / +40 21 230.02.79 / romania@turck.com

TURCK


Suport Tehnic

Lucian Brutaru
Suport Tehnic

Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (727) 848.343
e-mail: lucian.brutaru@turck.com

Suport tehnic

Valentin Ripan
Suport Tehnic

Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (727) 848.121
e-mail: valentin.ripan@turck.com

Reprezentant zonă Bucureşti

Tudor Ilie
Reprezentant zonă București

Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (731) 354.700
e-mail: tudor.ilie@turck.com

Director

Marian Ursei
Director General

Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (728) 217.117
e-mail: marian.ursei@turck.com

Assistant Manager

Luminiţa Ştefan
Assistant Manager


Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (723) 610.047
e-mail: luminita.stefan@turck.com

Director Tehnic

Adrian David
Director Tehnic
Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (730) 076.887
e-mail: adrian.david@turck.com

Reprezentant Automotive & Tier 1

Sandu Tudor
Reprezentant Automotive & Tier 1

Tel:(+40)-21-230.02.79
Fax:(+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (720) 300.780 
e-mail: sandu.tudor@turck.com

Reprezentant zonă Transilvania Nord

Daniel Bocsardi
Reprezentant zonă Transilvania Nord 

Tel:(+40)-21-230.05.94
Fax:(+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (730) 202.122 
e-mail: daniel.bocsardi@turck.com

Reprezentant zonă Transilvania Sud

Claudiu Bodean
Reprezentant zonă Transilvania Sud 

Tel:(+40)-21-230.05.94
Fax:(+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (724) 217.117 
e-mail: claudiu.bodean@turck.com 

Reprezentant zonă Vest

Sergiu Indolean
Reprezentant zonă Vest


Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (726) 171.241
e-mail: sergiu.indolean@turck.com

Reprezentant zonă Moldova / Republica Moldova

Ştefan Ursache
Reprezentant zonă Moldova / Republica Moldova

Tel:(+40)-21-230.02.79
Fax:(+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (730) 800.961
e-mail: stefan.ursache@turck.com

Reprezentant zonă Muntenia

Eugen Dimache 
Reprezentant zonă Muntenia 

Tel:(+40)-21-230.02.79
Fax:(+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (720) 069.013 
e-mail: eugen.dimache@turck.com

Software support

Cristian Dumitrescu
Software support

Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (722) 243.902
e-mail: cristian.dumitrescu@turck.com

Software support

Cristian Ilie
Software support

Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (730) 654.895
e-mail: cristian.ilie@turck.com

Niciun rezultat găsit

Select Country

Turck worldwide