Produs FP100-300L-30-NA-H1141
Debitmetru
Senzor de imersiune fără unitate de procesare integrată
Număr de comandă: 100001044- Adaptor cu filet conectare la proces G1/2" filet exterior inclus
- Materialul carcasei: 1.4571 (316Ti)
- Adâncime imersiune 16,9 mm
- Monitorizare curgere pentru medii lichide
- Grade de protecţie IP66, IP67 şi IP69K
- 8…33 Vcc
- Contact NO/NC, ieşire PNP/NPN, IO-Link
- Conector M12 x 1

Caracteristici generale
| EAN | 4047101447026 |
| eCl@ss-Code (V5.1.4): | 27273190 -/- Debitmetru (neclasificat) |
| Număr tarif vamă | 90261029000 |
| Ţara de origine | DE |
| Masă | 194 g |
Date Tehnice
| Funcţie | Monitorizare debit |
| Design | Fără afişaj (senzor integrat) |
| Lungime bară (L1) | 45 mm |
| Adâncime imersiune L | 16.9 mm |
| Mediu | liquids |
| Conexiune electrică | Conectori, M12 × 1 |
| Materialul carcasei | Oţel inoxidabil, 1.4571 (AISI 316Ti) |
| Temperatura mediului măsurat | -25…+85 °C |
| Temperatura mediului | -40…+80 °C |
| Clasă de protecţie | IP66/IP67/IP69K |
| Certificări | CE, cULus |
Accesorii de montare
|
FAA-A1-1.4571
Adaptor cu filet pentru senzori de imersiune din seria FS.. , FP..; material: Oţel inoxidabil, 1.4571 (316Ti); conectare la proces: N1/2” |
100001987 |
|
FAA-80-1.4571
Adaptor cu filet pentru senzori de imersiune din seria FS.. , FP..; material: Oţel inoxidabil, 1.4571 (316Ti); conectare la proces: G1/2” |
100001988 |
|
FAA-04-1.4571
Adaptor cu filet pentru senzori de imersiune din seria FS.. , FP..; material: Oţel inoxidabil, 1.4571 (316Ti); conectare la proces: G1/4” |
100001989 |
|
FAA-34-1.4571
Adaptor cu filet pentru senzori de imersiune din seria FS.. , FP..; material: Oţel inoxidabil, 1.4571 (316Ti); conectare la proces: N3/4” |
100001990 |
|
FAA-81-1.4571
Adaptor cu filet pentru senzori de imersiune din seria FS.. , FP..; material: Oţel inoxidabil, 1.4571 (316Ti); conectare la proces: G3/4” |
100001991 |
Accesorii de conectare
|
WKC4.4T-2/TEL
Cablu de conectare, conector mamă M12, cu cot, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PVC, negru; certificare cULus |
6625025 |
|
RKC4.4T-2/TEL
Cablu de conectare, conector mamă M12, drept, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PVC, negru; certificare cULus |
6625013 |
|
WKC4.4T-2/TXL
Cablu de conectare, conector mamă M12, cu cot, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PUR, negru; certificare cULus |
6625515 |
|
RKC4.4T-2/TXL
Cablu de conectare, conector mamă M12, drept, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PUR, negru; certificare cULus |
6625503 |
Accesorii funcţionale
|
FS121-2UPN8-H1141
Procesor de semnal pentru senzori de curgere non-Ex din seria FP…-…-NA-…, FCS…NA…, FCI…NA…; tensiune de funcționare 17…33 Vcc; display cu 12-segmente a vitezei de curgere şi a temperaturii mediului; dispozitiv IO-Link cu ieşiri pe tranzistor pentru curgere şi temperatură. |
100047864 |
|
FM-IM-3UP63FX
Procesor de semnal pentru senzori de curgere non-Ex din seria FP…-…-NA-… ; tensiune de alimentare 20…30 Vcc; bară cu leduri pentru afişarea vitezei de curgere şi temperaturii mediului; dispozitiv IO-Link cu ieşiri pe tranzistor pentru curgere, temperatură şi erori. |
100000818 |
|
FM-IM-3UR38FX
Procesor de semnal pentru senzori de curgere non-Ex din seria FP…-…-NA-… ; tensiune de alimentare 20…250 Vca; bară cu leduri pentru afişarea vitezei de curgere şi temperaturii mediului; dispozitiv IO-Link cu ieşiri pe releu pentru curgere, temperatură şi erori. |
100000820 |
|
FM-IM-2UPLI63FX
Procesor de semnal pentru senzori de curgere non-Ex din seria FP…-…-NA-… ; tensiune de alimentare 20…30 Vcc; bară cu leduri pentru afişarea vitezei de curgere şi temperaturii mediului; dispozitiv IO-Link cu ieşire analogică şi ieşiri pe tranzistor pentru temperatură şi erori. |
100000819 |

