Produs HT-WAK4-2-HT-WAS4/S2430
Actuator rezistent la temperaturi înalte şi cablu pentru senzor
Cablu de extensie
Număr de comandă: 8038668- Conector mamă M12, drept, 4-pini
- Conector tată M12, drept, 4-pini
- Material manta: PTFE
- Culoare manta: alb
- Ignifugat
- Rezistent la stropii de sudură
- Rezistent la uleiuri, radiaţii UV şi agenţi chimici
- Rezistent la acizi şi soluţii alcaline
- Fără LABS
- Rezistent la hidroliză şi la microbi.
- Felxibil la frig şi căldură
- Conform RoHS
- Grad de protecţie IP65
- Domeniul de temperatură al cablului -190°C…260°C
- Lungime cablu: 2,0 m

Caracteristici generale
| EAN | 4047106003920 |
| eCl@ss-Code (V5.1.4): | 27250107 -/- Conexiune cablu senzor de acţionare |
| Număr tarif vamă | 85444290900 |
| Ţara de origine | DE |
| Masă | 102 g |
Date Tehnice
| Aplicaţie | Semnal |
| Design | Cablu de extensie |
| Conector A | Mamă, M12 × 1, Drept |
| Număr de pini | 4 |
| Corp | Plastic, PBT GF, Negru |
| Piuliţă/şurub | Alamă, CuZn, Placat cu nichel |
| Conector B | Conectori, M12 × 1, Drept |
| Număr de pini | 4 |
| Corp | Plastic, PBT GF, Negru |
| Piuliţă de cuplare/şurub de reţinere | Alamă, CuZn, Placat cu nichel |
| Tensiune nominală | 250 V |
| Curent | 4 A |
| Diametru cablu | Ø 3.8 mm |
| Lungime cablu | 2.0 m |
| Manşon cablu | PTFE, Alb |
| Număr de conductoare | 4 |
| Clasă de protecţie | IP65 |
| Caracteristici speciale | Temperatură ridicată, Rezistent la stropii de sudură |

