Produs FCI-D09A4-NA-H1141/M16
Monitorizare debit
senzor ”in-line” cu procesor separat
Număr de comandă: 6870631- senzor de curgere pentru medii lichide
- principiu de funcționare calorimetric
- ajustare cu potențiometru aflat pe unitatea de procesare
- indicare stare cu lanț de LED-uri aflate pe procesorul de semnal
- conector M12 x 1
- conectare cu 4-fire la procesor

Caracteristici generale
| EAN | 4047101174502 |
| eCl@ss-Code (V5.1.4): | 27273190 -/- Debitmetru (neclasificat) |
| Număr tarif vamă | 90261029000 |
| Ţara de origine | DE |
| Masă | 463 g |
Date Tehnice
| Funcţie | Monitorizare debit |
| Design | Inline |
| Conectare la proces | M16 × 1.5 |
| Mediu | liquids |
| Tip de detecţie | Calorimetric |
| Conexiune electrică | Conectori, M12 × 1 |
| Materialul senzorului | oțel INOX |
| Materialul carcasei | Oţel inoxidabil, 1.4571 (AISI 316Ti) |
| Temperatura mediului măsurat | -20…+80 °C |
| Temperatura mediului | -20…+70 °C |
| Clasă de protecţie | IP67 |
Accesorii de conectare
|
RKC4.4T-2/TXL
Cablu de conectare, conector mamă M12, drept, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PUR, negru; certificare cULus |
6625503 |
|
WKC4.4T-2/TXL
Cablu de conectare, conector mamă M12, cu cot, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PUR, negru; certificare cULus |
6625515 |
|
WKC4.4T-2/TEL
Cablu de conectare, conector mamă M12, cu cot, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PVC, negru; certificare cULus |
6625025 |
|
RKC4.4T-2/TEL
Cablu de conectare, conector mamă M12, drept, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PVC, negru; certificare cULus |
6625013 |
|
RKC4.4T-P7X2-10/TXL
Cablu de conectare, conector mamă M12, drept, 4-pini, led, lungime cablu: 10 m, material manta: PUR, negru; certificare cULus |
6626184 |
Accesorii funcţionale
|
FS121-2UPN8-H1141
Procesor de semnal pentru senzori de curgere non-Ex din seria FP…-…-NA-…, FCS…NA…, FCI…NA…; tensiune de funcționare 17…33 Vcc; display cu 12-segmente a vitezei de curgere şi a temperaturii mediului; dispozitiv IO-Link cu ieşiri pe tranzistor pentru curgere şi temperatură. |
100047864 |
|
FM-IM-3UP63X
Procesor de semnal pentru senzori de curgere non-Ex din seria FC….-NA…; tensiune de alimentare 20…30 Vcc; bară cu leduri pentru afişarea vitezei de curgere şi temperaturii mediului; dispozitiv IO-Link cu ieşiri pe tranzistor pentru curgere, temperatură şi erori. |
7525100 |
|
FM-IM-3UR38X
Procesor de semnal pentru senzori de curgere non-Ex din seria FC….-NA…; tensiune de alimentare 20…250 Vca; bară cu leduri pentru afişarea vitezei de curgere şi temperaturii mediului; dispozitiv IO-Link cu ieşiri pe tranzistor pentru curgere, temperatură şi erori. |
7525102 |
|
FM-IM-2UPLI63X
Procesor de semnal pentru senzori de curgere non-Ex din seria FC….-NA…; tensiune de alimentare 20…30 Vcc; bară cu leduri pentru afişarea vitezei de curgere şi temperaturii mediului; dispozitiv IO-Link cu ieşire analogică şi ieşiri pe tranzistor pentru temperatură şi erori. |
7525104 |

