Produs SD50P300WKQP
Afişaj cu led
Afişaj matrice leduri
Număr de comandă: 3817045- Afișaj matrice leduri programabile alfanumeric, 8 × 96 pixeli, leduri albe
- Stare leduri RGB
- Un număr mare de texte via date de proces IO-Link
- Grad de protecţie IP65
- Tensiune de alimentare: 18…30 Vcc
- Conectare: 150- mm cablu cu conector tată, M12 × 1, drept, 4-pini
- Parametrizare prin IO-Link

Caracteristici generale
| EAN | 662488449070 |
| eCl@ss-Code (V5.1.4): | Indicator 27371201 -/- |
| Număr tarif vamă | 85312020900 |
| Ţara de origine | US |
| Masă | 340 g |
Date Tehnice
| Funcţie | Afişaj matrice leduri |
| Tipul de lumină | Alb |
| Intensitate reglabilă | Nu |
| cascadabil | Nu |
| Protocol de comunicaţie | IO-Link |
| Conexiune electrică | Cablu cu conector, M12 |
| Lungime cablu | 0.150 m |
| Materialul carcasei | Policarbonat/ABS, Negru |
| Window material | Policarbonat, Clar |
| Temperatura mediului | -20…+50 °C |
| Clasă de protecţie | IP65 |

