Produs B1NF360V-QR20-2LI2X3-H1151
Inclinometru dinamic
Cu ieşiri analogice
Număr de comandă: 100030754- Dreptunghiular, plastic, Ultem
- Afişare stare prin led
- Detecţia unghiului pe o axă cu domeniu de măsură de 360 °
- Grad de protecţie înaltă IP68/IP69K
- Protecţie contra stropirii cu sare şi a variaţiilor bruşte de temperatură
- 15…30 Vcc
- Conector tată M12 × 1; 5-pini
- Două ieşiri analogice de contorizare 4…20 mA îmbunătăţesc siguranţa maşinii prin redundanţă
- Punctul de început, de sfârşit şi punctul central al domeniului de măsură pot fi ajustate utilizând adaptorul de programare TX1-Q20L60
- Parametrizare individuală posibilă cu USB-2-IOL-0002

Caracteristici generale
| EAN | 4047101558807 |
| eCl@ss-Code (V5.1.4): | 27279090 -/- Tehnologie senzori (neclasificat) |
| Număr tarif vamă | 90318080000 |
| Ţara de origine | DE |
| Masă | 87 g |
Date Tehnice
| Principiu de măsurare | Combinarea de giroscoape şi accelerometre |
| Domeniul de măsură | 0…360° |
| Numărul de axe de măsură | 1 |
| Dimensiune construcţie | 71.6 x 62.6 x 20 mm |
| Tensiune de alimentare | 15…30 Vcc |
| Funcţie de ieşire | Ieşire analogică |
| Ieşire în curent | 4…20 mA |
| Conexiune electrică | Conectori, M12 × 1 |
| Materialul carcasei | Plastic, Ultem |
| Temperatura mediului | -40…+85 °C |
| Clasă de protecţie | IP68/IP69K |
Accesorii de conectare
|
RKC5.301T-1.5-RSC4T/TXL320
Cablu adaptor (pentru conectarea senzorului la unitatea de parametrizare USB-2-IOL-0002), conector mamă M12, drept, 5-pini la conector tată M12, drept, 3-pini; lungime cablu: 1,5 m, material manta: PUR, negru; certificare cULus; conform RoHS; clasă de protecţie IP67 |
6625005 |
Accesorii funcţionale
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link cu port USB integrat |
6825482 |
|
TX1-Q20L60
Adaptor de programare pentru encodere inductive, de poziţie liniară şi de poziţie unghiulară, senzori ultrasonici şi capacitivi |
6967114 |

