Produs PS326-10D-01-2UPN8-H1141
Senzor de presiune
Presiune diferenţială: 0…10 bar
Număr de comandă: 100017560- Afişaj cu 4-cifre, 2-culori(roşu/verde), 12-segmente, cu posibilitate de rotire la 180°
- Carcasă are posibilitatea de rotire după montarea conectării la proces
- Domeniu de presiune 0…10 bar diferenţială
- 18…33 V cc
- Contact NO/NC, ieşire PNP/NPN, IO-Link
- Tip-L
- Conectare la proces G1/4 inchi filet interior
- Dispozitiv conector, M12 x 1

Caracteristici generale
| EAN | 4047101534856 |
| eCl@ss-Code (V5.1.4): | 27200614 -/- Senzor piezorezistiv (presiune absolută şi relativă) |
| Număr tarif vamă | 90262020000 |
| Ţara de origine | DE |
| Masă | 1083 g |
Date Tehnice
| Design | Cu afişare (senzor integrat) |
| Conectare la proces | G 1/4'' filet interior |
| Tip presiune | Presiune diferenţială |
| Domeniu de presiune bari | 0…10 bar |
| Domeniu de presiune psi | 0…145.04 psi |
| Tensiune de alimentare | 18…33 Vcc |
| Ieşire electrică | 2 × ieşiri digitale, IO-Link |
| Protocol de comunicaţie | IO-Link |
| Conexiune electrică | Conectori, M12 × 1 |
| Materialul carcasei | Oţel inoxidabil/Plastic, 1.4404 (AISI 316L)/Grilamid TR90 UV/Elastollan C 65 A 15 HPM 000/Ultramid A3X2G5 |
| Materiale (contact cu mediul) | Oţel inoxidabil, 1.4404 (AISI 316L), Al₂O₃, FKM |
| Temperatura mediului măsurat | -30…+80 °C |
| Temperatura mediului | -40…+80 °C |
| Clasă de protecţie | IP66/IP67/IP69K |
| Certificări | CE, Certificat metrologic (RUS), cULus |
Fişe tehnice
| German | 1017 KB |
| English | 1016 KB |
| French | 1018 KB |
| Spanish | 1017 KB |
| Czech | 1018 KB |
| Dutch | 1017 KB |
| Romanian | 1017 KB |
| Russian | 1024 KB |
| Polish | 1018 KB |
| Chinese | 1100 KB |
| Turkish | 1017 KB |
Certificare
Configuration Software
Descriere generală
Ghid pornire rapidă
Manual
| Instrucţiuni de utilizare senzor de presiune diferenţială PSD | 751 KB |
| IO-Link - Simplu, Stabil, Eficient | 1266 KB |
| Parametri IO-Link PS325/326 | 395 KB |
Pliant produs
Accesorii de conectare
|
WKC4.4T-2-RSC4.4T/TXL
Cablu de extensie, conector M12 mamă, cu cot, 4-pini la conector M12 tată, drept, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PUR, negru; certificare cULus |
6625640 |
|
WKC4.4T-2/TXL
Cablu de conectare, conector mamă M12, cu cot, 4-pini, lungime cablu: 2 m, material manta: PUR, negru; certificare cULus |
6625515 |
Accesorii funcţionale
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link cu port USB integrat |
6825482 |

