Produs DT06-3S-A-2/TXL
Conector Deutsch
Cablu de conectare
Număr de comandă: 100000367- Conector Deutsch DT06, drept, 3-pini
- Material izolaţie exterioară: TPE-U (PUR)
- Culoare manta: alb, similar cu RAL 7021
- Adecvat pentru sisteme mobile articulate de protecţie cabluri
- Ignifug
- Fără halogeni conform VDE 0472 partea 815
- În conformitate cu RoHS
- Grade de protecţie IP67 şi IP69K
- Lungime cablu: 2,0 m

Caracteristici generale
| EAN | 4047101437683 |
| eCl@ss-Code (V5.1.4): | 27250107 -/- Conexiune cablu senzor de acţionare |
| Număr tarif vamă | 85444290900 |
| Ţara de origine | DE |
| Masă | 107 g |
Date Tehnice
| Aplicaţie | Echipamente mobile |
| Design | Cablu de conectare |
| Conector A | Mamă, Deutsch DT, Drept |
| Număr de pini | 3 |
| Corp | Plastic, TPU, UL 94, Negru |
| Tensiune nominală | 230 V |
| Curent | 8 A |
| Diametru cablu | Ø 5.3 mm |
| Lungime cablu | 2.0 m |
| Manşon cablu | PUR, Negru |
| Număr de conductoare | 3 |
| Clasă de protecţie | IP67, IP69K |
Fişe tehnice
| German | 81 KB |
| English | 80 KB |
| French | 81 KB |
| Spanish | 81 KB |
| Czech | 81 KB |
| Dutch | 81 KB |
| Romanian | 81 KB |
| Russian | 87 KB |
| Polish | 82 KB |
| Chinese | 127 KB |
| Turkish | 82 KB |
Catalog general
Descriere generală
| Conectare şi distribuire | 744 KB |
| Tehnologie de conectare tip cod | 390 KB |
| Tehnologia conectării pentru echipament mobil | 2618 KB |

