Produs FCS-G1/2A4-NA/L120
Monitorizare debit
senzor cu inserție fără procesor integrat
Număr de comandă: 6870359- Senzor pentru medii lichide
- Funcţionare calorimetrică
- Setare cu ajutorul procesorului de semnal
- Indicare stare prin şir de leduri aflate pe procesorul de semnal
- lungime senzor 120 mm
- dispozitiv cu cablu
- conectare cu 4-fire la procesor

Caracteristici generale
| EAN | 4047101173239 |
| eCl@ss-Code (V5.1.4): | 27273190 -/- Debitmetru (neclasificat) |
| Număr tarif vamă | 90261029000 |
| Ţara de origine | DE |
| Masă | 358 g |
Date Tehnice
| Funcţie | Monitorizare debit |
| Design | Imersiune |
| Conectare la proces | G 1/2'' |
| Mediu | liquids |
| Tip de detecţie | Calorimetric |
| Conexiune electrică | Cabluri |
| Lungime cablu | 2.0 m |
| Materialul senzorului | oțel INOX |
| Materialul carcasei | Oţel inoxidabil, 1.4571 (AISI 316Ti) |
| Temperatura mediului măsurat | -20…+80 °C |
| Clasă de protecţie | IP68 |
Accesorii funcţionale
|
FM-IM-3UP63X
Procesor de semnal pentru senzori de curgere non-Ex din seria FC….-NA…; tensiune de alimentare 20…30 Vcc; bară cu leduri pentru afişarea vitezei de curgere şi temperaturii mediului; dispozitiv IO-Link cu ieşiri pe tranzistor pentru curgere, temperatură şi erori. |
7525100 |
|
FM-IM-3UR38X
Procesor de semnal pentru senzori de curgere non-Ex din seria FC….-NA…; tensiune de alimentare 20…250 Vca; bară cu leduri pentru afişarea vitezei de curgere şi temperaturii mediului; dispozitiv IO-Link cu ieşiri pe tranzistor pentru curgere, temperatură şi erori. |
7525102 |
|
FM-IM-2UPLI63X
Procesor de semnal pentru senzori de curgere non-Ex din seria FC….-NA…; tensiune de alimentare 20…30 Vcc; bară cu leduri pentru afişarea vitezei de curgere şi temperaturii mediului; dispozitiv IO-Link cu ieşire analogică şi ieşiri pe tranzistor pentru temperatură şi erori. |
7525104 |

